banu çağlayan, yönetici danışmanı, yönetimi koçu, online eğitimci, online danışman

Banu Çağlayan

Yönetim ve İnsan Kaynakları Danışmanı,
Eğitmen, Yönetici Koçu

Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümü mezunu olan Çağlayan, sonrasında İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi programını tamamlamıştır. Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı koçluk eğitimini tamamlamış, uluslararası akredite Profesyonel Koçluk sertifikasına sahiptir.

Eren Holding, Esbank , Info Holding , ETİ Şirketler Grubu, Innova Mimarlık, Yuva Derneği İnsan Kaynakları ve Yönetim Süreçlerinde profesyonel olarak çalışmış, İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapmıştır.

2007 yılından bu yana Yönetim & İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitmen ve Koç olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

İnsan Kaynakları Yönetimi Süreçleri, Stratejik Yönetim Süreci, Liderlik ve Yönetim Becerileri Eğitim ve Geliştirme Süreci, Çalışan Yetkinlikleri Gelişim Programları, Kuruma Özel Yönetim programları ana başlıklarında eğitimler vermektedir.

İnandığı; farkındalık, sürekli gelişim, değişim ve dönüşüm felsefesi ile koçluk faaliyetlerine de devam etmektedir. Özellikle Kurumsal Koçluk ve Yönetici Koçluğu başlıklarında uzmanlaşmıştır.

‘’İşim Gücüm İnsan’’ mottosuyla Banu Çağlayan, insana fayda yaratmak ve değer katmak amacıyla, kurumlarda özellikle çalışanların bireysel gelişimlerine yönelik eğitimlere büyük önem vermekte, değişimin önce bireyin kendinden başlamasının elzem olduğunu savunmaktadır. Bu amacından da yola çıkarak, özellikle bireysel yetkinliklerin gelişimine katkı sunan eğitimleri, kurumlarda büyük özen ve keyifle vermektedir.

İnsan Kaynakları Süreçleri Sistem Kurma ve Uygulamaya Alma, İnsan Kaynakları Yönetimi Bilgi Sistemi, Eğitim Yönetimi Bilgi Sistemi, Stratejik Yönetim Süreç Geliştirme ve İyileştirme, Yetkinlik Yönetimi ve Yetkinlik Modelleme, Kurumsal Yönetim Çözümleri, Süreç Geliştirme ve İyileştirme, Çalışan Bağlılığı ve Motivasyonu, Ödül ve Öneri Sistemi çalıştığı projelerdendir.

Eğitimli ve kendini sürekli geliştiren, işini seven, aidiyet duygusuna sahip, GÜLÜMSEYEN ve MUTLU çalışanlar, iş hayatında hedefi olmuştur.

İstanbul doğumlu olan Banu Çağlayan evli ve 2 çocuk sahibidir.